Mone Medikal, EkspoMed Fuarına Katıldı

Mone Medikal A.Ş. 3-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 21.Uluslararası Tıbbi Analiz,Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastane (EkspoMed) Fuarına katıldı.
Çorum’da kendi ürettiği medikal koltuk, pediatri masaları, hasta yatakları ve sedye gibi ürünlerini fuarda kurduğu standda tanıtan Mone Medikal A.Ş, Amerikalı iş ortakları PediaPals’ın ürünleri ve distribitörlüğünü yaptıkları BenQ Trident ameliyat masaları ve lambalarının hakkında da ziyaretçilerine bilgiler verdi.
Fuarda firma temsilcisi olarak yöneticilerden Ayhan Şamlı ve Fatih Gökgöz, İhracat Müdürü Tunga Kurt ve satış ekibi hazır bulundu.
Konu hakkında bilgi veren Genel Müdür Fatih Gökgöz bu tür fuarların yeni müşteriler ile iletişim içinde olmayı kolaylaştırdığını, sektör gelişimini takip etmenin hem üretici hem de müşteriler açısından faydalı olduğunu belirtti.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalarının, fuarda da başarılarıyla adından söz ettirdiklerine değinen Gökgöz, geniş ürün yelpazesi ile ilgi odağı olduklarını dile getirerek, yine kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermeden, ziyarete gelen tüm katılımcılara kalitelerini bir kere daha gösterdiklerini ifade etti.
Gökgöz, ürünlerinin büyük kısmını 40 ülkeye ihraç eden firmanın Canada da ofislerinin bulunduğunu firmanın ISO 13485:2003, ISO 9001:2008, TSE Belgeleri ve FDA Belgesi gibi tüm ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip olmalarından dolayı da fuarda daha yoğun ilgi ile karşılaştıklarını söyledi.
Ayhan ŞAMLI Mone Medikal A.Ş.’nin standı ziyaret eden Sağlık Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu ve tüm müşterilerine teşekkür etti.
Fuarı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da gezerken Ayhan Şamlı, Mone Medikal’in standında ürünler hakkında Bakana bilgi verdi. Mone Medikal A.Ş fuarda Libyalı Dr. Nasser Shsib ilede bayilik anlaşması imzalandı. Yasin YÜCEL