Ekspomed 2012 de Mone Medikal Rüzgarı Esti

Mone Medikal A.Ş. 12-15 Nisan tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar alanında düzenlenen “Ekspomed 2012 Fuarına” katıldı. 
19. Uluslararası Tıbbi Ekipman, Donanım ve Hastaneler Fuarında yer alan Mone Medikal A.Ş., Çorum’da ürettiği medikal koltuk, hasta yatakları, pediatri masaları, ameliyat masaları ve ameliyat lambaları gibi ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Fuarı ziyaret eden yaklaşık 30 bin ziyaretçi sektörün teknolojik gelişimini ilgi ile takip etti. Konu ile ilgili bilgi veren Mone Medikal A.Ş. Genel Müdürü Hayri ŞAMLI bu tür fuarların yeni müşteriler ile daha kolay iletişim için de olmayı kolaylaştırdığını sektör gelişimini takip etmenin hem üretici hem de müşteriler açısından faydalı olduğunu belirtti.
Mone Medikal A.Ş.’yi fuarda yalnız bırakmayarak standı ziyaret eden Çorum Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Musa Zorlu, Çorum Özel Elitpark Hastanesi başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu ve tüm müşterilerine teşekkür eden Hayri ŞAMLI, Çorum’da üretilmiş, sektörde ilklerde yer alan Mone Medikal A.Ş.’nin gelecekte hedeflerinin çok daha yüksek olduğunu kaydetti.
Fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğini belirten ŞAMLI, “Bu fuarda kendi ürünlerimiz yanında Amerika’lı iş ortağımız PediaPals’ın ürünleri ve distribütörlüğünü yaptığımız BenQTrident ameliyat masaları ve lambalarını da fuarda sergileme imkanı bulduk. 2012 yılı ulusal ve uluslararası fuar takvimini takip ederek öngörülen fuarlara katılmayı hedefliyoruz” şeklinde kaydetti.