Mone Medikal’den Tanıtım Atağı

Mone Medical WCN Kanada Dünya Nefroloji Kongresi ve İstanbul Expomed Fuarına katılacak.
31 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 18. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Teknik ve Ekipmanları Fuarında 503-A nolu standa yer alacak olan ve 8-12 Nisan tarihleri arasında dünyanın en büyük kongrelerinden Wold Congress of Nephrologyi-Dünya Nefroloji (WCN) Vancouver Kanada Kongresine katılacak olan Mone Medical A.Ş, hastane medikal koltuk ve karyolaları ile yeni tasarım ürünlerini görücüye çıkaracak.
-KANADA ŞUBESİ AÇILDI-
Kanada’da yeni açtıkları şubeleri ve WCN Kanada Dünya Nefroloji Kongresi ile ilgili bilgi veren Mone Medical A.Ş. Genel Müdürü Fatih Gökgöz, “Yeni kurduğumuz Kanada şubemiz ile Amerika kıtasına da açılmış olduk. Böylece bölgedeki gelişmeleri ve medikal pazarını yakından takip edip, müşterilerimiz ile daha iyi ve direkt temas kurabileceğiz. Ayrıca dünya medikal pazarında firma, ürün ve markamızı tanıtma amaçlı katılımlarımızdan biri olan WCN Kanada Nefroloji Kongresi, ürünlerimizi ve markamızı tanıtma, dünya pazarını daha yakından takip etme konusunda faydalı ve bizim için önemli bir tecrübe olacaktır” dedi.
İstanbul Expomed ile ilgili de bilgi veren Mone Medical A.Ş. Genel Koordinatörü Uğur Güveli, “Fuar katılımlarının ürünlerimizi yeni pazarlara ve müşterilere açılması açısından çok yararlı olduğunu, rekabet açısından da firmamızın hangi konumda bulunduğunu görmemizi sağlamaktadır” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Çorumda üretilen, 30 ülkeye ihracat yapan ve iç pazarda özellikle Medikal Koltuk sektöründe yüzde 40 pazar payına sahip olan Mone Medical A.Ş. 2011’de hedeflerini çok daha ileriye taşımayı hedeflemektedir. Çorumlu hemşerilerimizi ve sektör çalışanlarını fuara davet ediyoruz”