KOBİ ve Girişimcilik Ödülü Mone Medikal’in

KOSGEB tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’nde Mone Medikal’in başarısı gurur verdi.

Ödüle layık görülen firmaların içerisinde, Mone Medical’in ödül alan firmalar arasında Anadolu’yu temsil eden tek firma olması. KOSGEB tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’nde Mone Medikal’in başarısı gurur verdi. Ödüle layık görülen firmaların içerisinde, Mone Medical’in ödül alan firmalar arasında Anadolu’yu temsil eden tek firma olması da ayrı bir övünç kaynağı oldu.

Mone Medical Ticaret ve Sanayi A.Ş. firması, üretimde kullanılan enerji maliyetini ve firelerini engellemek için geliştirdiği proje ile layık görülen ödülünü Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı törende teslim aldı.
AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt’un destekleriyle KOSGEB’e önerilen projenin ödül töreninde, Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, KOSGEB İl Müdürü Yusuf Yıldız ile Çorumlu iş adamları da Mone Medical A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Şamlı’yı yalnız bırakmadı.
Törenin sonunda, Başbakan Binali Yıldırım, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt ödül alan işadamlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi
.
Törende İstanbul, Ankara ve İzmir dışında ödül listesine Çorum’un adını yazdıran Mone Medical A.Ş., deyim yerindeyse, ödül töreninin gözde firması olarak protokolde yer aldı.

Çorum Hakimiyet